Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego nr 13/2022

Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego nr 13/2022 z dnia 23 września 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zaproszenie na "Jesienne spotkania sportowe"

PTWzK zaprasza mieszkańców z terenu Gminy Chociwla na wydarzenie pod nazwą; "Sport to zdrowie. Jesienne spotkania sportowe". Impreza rozpocznie się 8 października 2022 roku na hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu.

Kiermasz charytatywny dla Stasia

Zapraszamy na Kiermasz charytatywny „dla Stasia”, który odbędzie się 9 października 2022 roku (niedziela), o godzinie 12:00 w Hali Widowiskowo- Sportowej w Chociwlu. Całkowity dochód z kiermaszu przekazany będzie na rehabilitację i sprzęt dla chorego na rozczep kręgosłupa Stasia z Gminy Chociwel.

UWAGA
Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję...

Wypłata dodatku węglowego w Gminie Chociwel

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że na skutek nowelizacji ustawy z dnia 11 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym (Dz. U. z 2022 r. poz.1692 z późn. zm.) wszystkie złożone wnioski o wypłatę dodatku węglowego złożone do Burmistrza Chociwla realizowane przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chociwlu są ponownie weryfikowane w...

Informacja o wyniku przetargu na sprzedaż działki 327/1

W załączeniu znajduje się do pobrania Informacja o wyniku przetargu na sprzedaż działki 327/1. Pobierz  (pdf 232KB)