Wsparcie finansowe dla ZPO

Burmistrz Chociwla informuje, że w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Zespołowi Placówek Oświatowych w Chociwlu w 2018 r. zostanie udzielone wsparcie finansowe w wysokości 15 000 tys. zł, na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) do biblioteki szkolnej .

XIII Targi Pracy w Szczecinie

Szukasz pracy, stażu, praktyk? Zamierzasz zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcesz po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju? Najbliższa okazja nadarzy się już w czwartek 26 kwietnia 2018 r.
W Szczecinie odbędzie się XIII edycja największych Targów Pracy na Pomorzu...

Komunikat spółki "Wodociągi i kanalizacja"

„Wodociągi i kanalizacja" spółka z o.o. w Chociwlu uprzejmie informuje mieszkańców miasta Chociwel (ul. Partyzantów, Robotnicza, Młyńska, Kołat, Spacerowa, Fabryczna, Armii Krajowej, Pieczonka) że w dniu 23.04.2018 roku w godzinach od 09.00 do 12.00 będzie przerwa w dostawie wody z wodociągu miejskiego z powodu włączenia budowanej sieci...

Posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Chociwlu

Dnia 24 kwietnia 2018 roku o godzinie 13:30 w sali konferencyjnej hali widowiskowo - sportowej w Chociwlu przy  ulicy H. Dąbrowskiego 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Chociwlu. Proponowany porządek posiedzenia przedstawia się jak niżej:

1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.
2. Przyjęcie porządku...

Majówka na sportowo w Kani

W dniu 12 maja 2018 roku na boisku przy świetlicy w miejscowości Kania odbedzie się III Spartakiada pod nazwą "Majówka na sportowo". Początek zawodów o godzinie 12:00. Zaprasza Pani Sołtys Sołectwa oraz OSP Kania.

 

Komunikat o zagrożeniu upraw roślin

Na plantacjach rzepaku ozimego pojawiły się chrząszcze słodyszka rzepakowego. Decyzję o sposobie i terminie zwalczania słodyszka rzepakowego na rzepaku ozimym należy podjąć po przeprowadzeniu obserwacji na plantacji. Chrząszcze na pola rzepaku przelatują najczęściej w okresie przed kwitnieniem, gdy temperatura powietrza osiągnie wartość powyżej...

Spotkanie animacyjne programu Społecznik 2018

Zapraszamy serdecznie liderów lokalnych, organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne na spotkanie animacyjne Programu Społecznik:

  • 23.04.2018 roku (poniedziałek) w godzinach od 12:00 do17:00
  • Sala konferencyjna w Hali Widowiskowo – Sportowejw Chociwlu (Dąbrowskiego 15, 73-120 Chociwel)
  • Spotkanie poprowadzi Animator Lokalny – Kamila Pszenna...

Podsumowanie  operacji grantowej

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata...