Sesja Rady Miejskiej w Chociwlu

Dnia 18 grudnia 2019 roku o godzinie 13:00  w świetlicy miejskiej w hali widowiskowo-sportowej  w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15
odbędzie się XIII sesja Rady Miejskiej w Chociwlu VIII kadencji. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Chociwel. Porządek obrad:

  1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.
  2. Wnioski o zmianę porządku...

Wykaz nieruchomości do użyczenia z dnia 09.12.2019 roku

Poniżej do pobrania znajduje się wykaz nieruchomości do użyczenia z dnia 09.12.2019 roku.

Orange Polska buduje sieć światłowodową

Orange Polska buduje sieć światłowodową na terenie gminy CHOCIWEL, w ramach projektu „Szczeciński Część A I Szczecin Orange Światłowód”. Projekt jest realizowany z dofinansowaniem ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

Więcej informacji o projekcie w zamieszczonym linku - dowiedz się więcej

Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem

Zapraszamy na "Mikołajki jak z bajki" i spotkanie ze Świętym Mikołajem w świetlicy miejskiej w Chociwlu, które odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 roku. Dzieci młodsze i przedszkolaki spotkają się z Mikołajem o godzinie 9:00, klasy 0-5 o  godzinie 10:50, a  klasy 6-8  o godzinie 11:50.

Przekazanie mieszkań socjajnych w Kani

Gmina Chociwel zrealizaowała inwestycję polegającą na przebudowie częsci byłej szkoły podstawowej w Kani na mieszkania socjalne. Wartość projektu wyniosła ponad milion złotych. Dzięki dofinasowaniu otrzymanemu z Banku Gospodarstwa Krajowego za zreaalizowaną  inwestycję Gmina otrzymała 465 578 złotych dofinansowania. Obecnie mieszkania...

Złote i Diamentowe Gody

„Kocha się naprawdę… Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas gdy kocha się zawsze w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los” - Jan Paweł II. W dniu 29 listopada 2019r. w Pałacu nad Jeziorem w Chociwlu odbyła się uroczystość jubileuszowa mieszkańców miasta i gminy Chociwel, którzy w tym roku obchodzą Złote i Diamentowe Gody.

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Chociwlu

Dnia 5 grudnia 2019 roku o godzinie 8:30 w Urzędzie Miejskim w Chociwlu przy ulicy Armii Krajowej 52 – sala USC, odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Chociwlu. Proponowany porządek posiedzenia:

Wykaz nieruchomości do wydzierżawienia z dnia 03.12.2019 roku

Poniżej zanjduje się do pobrania wykaz nieruchomości do wydzierżawienia z dnia 03.12.2019 roku.