Dane teleadresowe:

ul. Armii Krajowej 52,
73-120 Chociwel

Telefon: +48 91 56 22 001
Faks: +48 91 56 22 076

Dane NIP: GMINA CHOCIWELDane REGON: GMINA CHOCIWEL

Godziny pracy Urzędu od 01-05-2015r.:

Poniedziałek: 8:00 - 16:00,
Wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa Urzędu czynna 8:00 - 13:30

Burmistrz Chociwla przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach 15:00 - 16:15, jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy Burmistrz Chociwla przyjmuje następnego dnia roboczego oraz w każdą środę w godzinach 10:00 - 12:00.

Samodzielne stanowiska pracy:

Lp.Nazwa stanowiskaImię i nazwisko urzędnikatelefone-mail
1Sekretarz Gminy; Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody OsobisteSylwia Lewandowskaw. 113Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2Kierownik Referatu Gospodarki mieszkaniowo-lokalowej, dróg i energetyki kadrWanda Szczurkow.115Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3Kierownik Referatu rolno środowiskowego, budownictwa i nieruchomośc i zamówień publicznychTeresa Kozańw.123Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4Stanowisko pracy ds. organizacyjnych i obsługi sekretariatuBeata Przybyłatel. 915622024; 915622001; 915622161 w.104Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5Stanowisko pracy ds.działalności gospodarczej, organizacje pozarządowe, zdrowie i dział. AABarbara Kowalskaw.112Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6Stanowisko pracy ds. gospodarki mieszkaniowej, wspólnot mieszkaniowych, cmentarzy gminnychCzesława Rusiniakw.107Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami gminnymiJadwiga Marcinkiewiczw.121Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8Stanowisko ds. gospodarowania odpadami komunalnymi, oświatyAgnieszka Karcewiczw.223Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9Stanowisko pracy ds. inwestycji i zagospodarowania przestrzennego, urzędnik wyborczyZofia Chmielewskaw.114Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10Stanowisko pracy ds. obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, OSP i pożarnictwa, informatyzacji i promocji gminyRobert Rusinw.116Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11Stanowisko pracy ds. obsługi organów GminyUrszula Wochw.125Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12Stanowisko pracy ds. ochrony środowiska, leśnictwa, gospodarki wodnejJoanna Katroń-Olejnikw.221Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13Stanowisko pracy ds sportu i rekreacji, hala widowiskowo-sportowa. Chociwelski Informator SamorządowyDaniel Wieczorkiewicz915791129Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Finansowy:

nrStanowisko pracyImię i nazwiskotele-mail
1Skarbnik GminyJanina Sarneckaw. 102Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej organuKarolina Wróblewiczw.124Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej jednostki – Urząd MiejskiAnna Andrałojćw.224Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowejBarbara Żyław.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłatAgata Szymczykw.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6Stanowisko pracy ds. płac i rozliczeńEwa Janusw.324Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7Stanowisko pracy ds. spraw obsługi kasowejKarolina Gruśw.103Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8Stanowisko ds. księgowania i windykacji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i mandatów Straży MiejskiejMałgorzata Klimaszewskaw.323Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.