logo gmina

1 czerwiec to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Z tej okazji 4 czerwca na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu organizatorzy: Gmina Chociwel, Zespół Placówek Oświatowych, Stowarzyszenie Most Ku Przyszłości oraz Rada Rodziców zapewnili mieszkańcom, głównie tym najmłodszym, wiele atrakcji, w tym darmowe dojazdy na festyn. Lokalne organizacje i firmy po raz kolejny włączyły się aktywnie do pomocy w stworzeniu jednej z najlepszych imprez dla dzieci na terenie gminy Chociwel (za co IM z całego serca dziękujemy!). Wśród atrakcji dla najmłodszych nie zabrakło rajdu rowerowego, konkursu wędkarskiego pod patronatem Koła "Okoń", dmuchanych zamków, kolorowej waty cukrowej, popcornu, malowania twarzy, farbowania włosów, tatuaży, kącika plastycznego dla najmłodszych oraz wielu gier i zabaw, w tym konkursów z SKO.
Podczas imprezy chętne dzieci, młodzież a także dorośli już absolwenci Szkoły Podstawowej w Chociwlu, zaprezentowali swoje talenty podczas turnieju piłki nożnej, turnieju piłki siatkowej czy występów artystycznych. Oprócz typowych atrakcji dla najmłodszych, w programie pikniku były także niespodzianki dla młodzieży i dorosłych. Mężczyźni (i nie tylko) mogli popatrzeć na wspaniałe motory grupy motocyklowej "Karter" oraz samochody off road "Wataha" z Łobza, a najmłodsi uczestnicy na alpaki. Ogromną popularnością cieszyła się także strefa 112, loteria fantowa "Szczęśliwy Los" zorganizowana przez Radę Rodziców a także festiwal kolorów.
Jak na piknik przystało nie zabrakło także poczęstunku dla uczestników pikniku. W tym roku daniem głównym była pyszna kiełbaska z grilla.
WIELKIE podziękowania należą się wszystkim sponsorom, pracownikom gminy, nauczycielom oraz tym rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w pomoc przy organizacji pikniku (pieczenie ciast, przekazanie fantów, obsługiwanie stoisk na imprezie). Wierzymy, że dzięki takiemu wsparciu Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka wejdzie na stałe w kalendarz lokalnych imprez i będzie cieszył się coraz większa popularnością. To wszystko jest możliwe tylko przy wspólnym zaangażowaniu wszystkich.
Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY!

Adres urzędu

Urząd Miejski w Chociwlu
ul. Armii Krajowej 52,
73-120 Chociwel
Telefon: +48 91 56 22 001
Faks: +48 91 56 22 076
e-mail: urzad@chociwel.pl
Godziny urzędowania
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek - czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 6:00 - 14:00

Kasa Urzędu czynna
poniedziałek - czwartek: 8:00 - 13:30
piątek: 7:00 - 12:30
Burmistrz Chociwla przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godzinach: 15:00 - 16:15 oraz środę w godzinach: 10:00 - 12:00