Szkolenia dla zainteresowanych aplikowaniem o dofinansowania

W związku z ogłoszonymi naborami o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020 - zakres Zachowanie dziedzictwa lokalnego oraz w ramach Programu Operacyjnego „RYBACTWO I MORZE”- zakres Przeciwdziałanie degradacji środowiska i usuwanie skutków antropopresji, walka z kłusownictwem, tworzenie i rozwijanie instalacji odnawialnych źródeł energii organizujemy szkolenia:

  • 18 września 2020 r. godz.12:00 szkolenie w świetlicy - Dom Strażaka w Warnicach z wniosków o dofinansowanie w ramach ogłoszonego konkursu 2/2020 z PROW. Zakres tematyczny operacji - zachowania dziedzictwa lokalnego.
  • 18 września 2020 r. godz.13:30 szkolenie w świetlicy - Dom Strażaka w Warnicach z wniosków o dofinansowanie w ramach ogłoszonego konkursu 2/2020/R z PORiM. Zakres tematyczny operacji - Przeciwdziałanie degradacji środowiska i usuwanie skutków antropopresji, walka z kłusownictwem, tworzenie i rozwijanie instalacji odnawialnych źródeł energii.

Zainteresowani powinni bez zbędnej zwłoki potwierdzić uczestnictwo mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie 91 57 843 78. Ramowe programy szkoleń na stronie www.wir-lgd.org.pl