Stowarzyszenie ”WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza na szkolenie z grantów

Mając na uwadze ogłoszony konkurs nr 3/2021/G w zakresie operacji grantowych na przedsięwzięcie - Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno-sportowej zapraszamy na szkolenie podmioty zainteresowane składaniem wniosków.

Termin szkolenia: 23 lipca 2021 r. rozpoczęcie o godz. 11:00. Ze względu na pandemię i wprowadzone obostrzenia szkolenie odbędzie się w formie on-line. W programie prezentacja wybranych elementów z LSR oraz omówienie naborów konkursowych, wniosku i karty opisu operacji. Wszystkie dokumenty dotyczące konkursów dostępne są na stronie wir-lgd.org.pl, zakładka konkursy, podzakładka PROW ogłoszenia + pliki.

UWAGA: Zainteresowanych prosimy o przysłanie zgłoszenia pocztą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 lipca 2021 r. do godz. 14:00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika szkolenia oraz instytucję którą reprezentuje na szkoleniu oraz dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu na jaki ma być wysłany link umożliwiający udział w szkoleniu). Na Państwa adres mailowy dostaną Państwo zwrotnie zaproszenie w formie linku (platforma audio- video).

W razie pytań prosimy o kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 91 57 84 378