Stowarzyszenie ”WIR” zaprasza na szkolenie z grantów

Zainteresowanych składaniem wniosków na granty w ramach "Akademii wolnego czasu" zapraszamy na szkolenie. Termin szkolenia: 20 stycznia (środa) 2021 roku rozpoczęcie o godzinie 11:00. Ze względu na pandemię i wprowadzone obostrzenia szkolenie odbędzie się w formie online. W programie prezentacja wybranych elementów z LSR, omówienie naborów konkursowych, wniosku i karty opisu operacji. Nabory wniosków od 31 grudnia 2020 r. do 28 stycznia 2021 roku.

Wnioskodawcami mogą być: organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, JST, instytucje kultury, osoby fizyczne. Szczegóły na stronie wir-lgd.org.pl   w zakładce konkursy, podzakładka PROW ogłoszenia + pliki.

UWAGA: Zainteresowanych prosimy o przysłanie zgłoszenia pocztą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 18 stycznia 2021 roku do godziny 12:00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika szkolenia oraz instytucję, którą reprezentuje na szkoleniu i ewentualnie dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu na jaki ma być wysłany link) jeżeli są inne niż adres, z którego przysłano zgłoszenie. Na Wasz adres mailowy dostaną Państwo zwrotnie zaproszenie w formie linku (platforma audio- video).

W razie pytań prosimy o kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.: 91 57 84 378