osp

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach pn. "Wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych z FE na zakup sprzętu specjalistycznego”.

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych z FE na zakup sprzętu specjalistycznego, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w godz. 12:00 – 14:00 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, sala nr 12. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 grudnia 2018 r.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.  Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Kiedy? - 12.12.2018 r. 12:00 – 14:00
Gdzie? - Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, sala nr 12
Dla kogo? - Spotkanie skierowane jest Ochotniczych Straży Pożarnych i ich związków i oddziałów.

Program Spotkania

12:00 - 12:10 - Rejestracja Uczestników
12:10 – 12:30 - Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
12:30 – 13:30 – Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 3.4 Adaptacja do zmian klimatu - Typ 2. Wyposażenie służb ratownictwa
w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w sytuacjach wystąpienia zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii
• cele i założenia programu;
• zagadnienia formalne;
• zasady przygotowania wniosku.
13:30 – 13:40 – Przerwa.
13:40 – 14:00 - Pytania i odpowiedzi.

Organizator spotkania
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich
Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:
• konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
• publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
• udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz