Dnia 22 grudnia 2021 roku (środa) o godzinie 11:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Chociwlu w trybie zdalnym z siedzibą Urzędu Miejskiego w Chociwlu  przy ul. Armii Krajowej 52, 73-120 Chociwel sala nr 11. Proponowany porządek posiedzenia przedstawia się jak niżej:

  1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.
  2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
  3. Informacja Powiatowego Urzędu Pracy w Stargardzie na temat bezrobocia na terenie Gminy Chociwel i podejmowanych działań w zabezpieczaniu pracy w 2021 rok.
  4. Projekt kalendarza imprez na terenie Gminy Chociwel na 2022 rok.
  5. Rozpatrzenie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie ustalenia zasad sprawiania pogrzebu przez Gminę Chociwel oraz określenia zasad zwrotu poniesionych kosztów.
  6. Rozpatrzenie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2022-2025” dla Gminy Chociwel.
  7. Rozpatrzenie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie Przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.
  8. Powołanie Zastępy Przewodniczącego Komisji.
  9. Zamknięcie posiedzenia.

Mieszkańcy Gminy Chociwel wyrażający chęć udziału w posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Chociwlu w trybie zdalnym w celu otrzymania dostępu winni dokonać zgłoszenia uczestnictwa do dnia 21.12.2021 r. do godz. 15:00 za pośrednictwem e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośredniego zgłoszenia pisemnego w Urzędzie Miejskim w Chociwlu w biurze obsługi rady pokój 25.


Przewodniczący Komisji
Paweł Datkiewicz