Ogłoszenie o lokalu przeznaczonym do remontu

W związku z podaniem do publicznej wiadomości w dniu 31 marca 2021 r. przez Burmistrza Chociwla wykazu lokali do remontu, w którym przeznaczono do remontu lokal oznaczony nr 5 przy ul. Armii Krajowej 27 w Chociwlu, uprzejmie informuje co następuje.

Ubiegając się o przydział lokalu do remontu należy złożyć wniosek zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszego ogłoszenia Ponadto podaje się do publicznej wiadomości przedmiar robót budowlanych wskazujący zakres prac jakie przyszły najemca winny jest wykonać zgodnie z załącznikiem nr 2 do niniejszego ogłoszenia. Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość zapoznania się z kosztorysem inwestorskim oraz ze stanem technicznym mieszkania po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem odpowiedzialnym za gospodarkę lokalowo mieszkaniową pod numerem telefonu 91 562 20 01 wew. 115 , adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Uprzejmie informuję, że przyjmowanie wniosków w ramach oddania w najem lokalu mieszkalnego po przeprowadzeniu prac remontowych przez przyszłego najemcę rozpocznie się od dnia 04.05.2021 r. i potrwa do dnia 31.05.2021 roku.
Wnioski wraz z załącznikami można składać osobiście lub za pomocą poczty (liczy się data wplywu do Urzędu) na adres: Urząd Miejski w Chociwlu Ul. Armii Krajowej 52 73-120 Chociwel

Załączniki:

  1. Wniosek o przydział lokalu do remontu (docx, 24KB)
  2. Przedmiar robót budowlanych (PDF, 453KB)

Burmistrz Chociwla

Stanisław Szymczak