Szanowni Państwo z dniem 25 maja 2020 roku zostaje odwołane czasowe ograniczenie działalności Urzędu Miejskiego poprzez otwarcie Kasy Urzędu Miejskiego w Chociwlu, a następnie w najbliższych dniach zostanie przywrócona pełna możliwość skorzystania z bezpośredniej wizyty w urzędzie. Zasady obowiązujące przy otwarciu Kasy Urzędu Miejskiego:

 1. Kasa czynna jest w godzinach:
  • poniedziałek - czwartek: 8:00 - 13:30
  • piątek: 7:00 12:30
 2. W celu skorzystania z dostępności Kasy należy użyć dzwonka umieszczonego przy drzwiach budynku Urzędu Miejskiego.
 3. Do urzędu będą wpuszczane pojedynczo osoby, chyba że będą to osoby z najbliższej rodziny wówczas jest możliwość przyjęcia łącznie 2 osób.
 4. Na parterze budynku Urzędu znajdują się środki ochrony osobistej dla interesantów
  • Rękawiczki ochronne
  • Maseczki ochronne
  • Płyn dezynfekujący.
 5. Każdy z interesantów winien dokonać dezynfekcji rąk przed bezpośrednią obsługą przez pracownika gminy, jednocześnie obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust przy pomocy odzieży lub maseczki (chyba że stan zdrowia zwalnia daną osobę od tego obowiązku).
 6. Pracownik Urzędu po obsłudze danego interesanta każdorazowo dokona dezynfekcji miejsca, w którym nastąpiła obsługa, a następnie zostanie przyjęta kolejna osoba.

UWAGA:
Jednocześnie z uwagi na obowiązujący nadal stan epidemii kierując się troską o BEZPIECZEŃSTWO Państwa oraz pracowników urzędu prosimy o minimalizowanie wizyt, jeśli załatwianie określonej sprawy może odbyć się poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy oraz składanie bezpośrednio korespondencji w skrzynce podawczej umieszczonej przy budynku urzędu. Dziękujemy za Państwa zrozumienie i prosimy o przestrzeganie powyższych zasad.

Zastepca Burmistrza

Wojciech Majsakowski