Mistrzowie agro

Przedstawiciele Gminy Chociwel zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”. Nominacje do nagród uzyskali: Patrycja Łaniec, sołtys Sołectwa Kamienny Most, Arleta Pietraszewska, sołtys Sołectwa Starzyce, Elżbieta Wójcik, sołtys Sołectwa Kania, Krystyna Michalska, sołtys Sołectwa Bród oraz KGW w Kamiennym Moście, KGW w Kani, KGW w Karkowie, KGW Lisowo.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/agro

Z poważaniem,

Katarzyna Niedzwiecka

Główny koordynator akcji

Mistrzowie Agro

Polska Press


 

Burmistrz Chociwla gratuluje nominowanym Paniom Sołtys oraz Kołom Gospodyń Wiejskich i prosi wszystkich mieszkanców o oddawanie głosów na naszych reprezentantów w plebiscycie.

Burmistrz Chociwla

Stanisław Szymczak