Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2023

Szanowni Państwo. Już 15 października odbędą się wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu o czym zdecydował prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzej Duda. Szczegółowe informacje dotyczące Wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2023 roku znajdują się na stronach:

Wszelkie informacje dotyczące wyborów i zasad głosowania w gminie Chociwel uzyskacie Państwo w Urzędzie Miejskim w Chociwlu, których udzielą pracownicy wyznaczenie do obsługi wyborów parlamentarnych:

  • Tel. kontaktowy: 91/56 22 001 wew. 113 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sprawy dotyczące zasad głosowania tj. wydawanie zaświadczeń do głosowania, dopisywanie się do list wyborczych, głosowanie przez pełnomocnika, głosowanie korespondencyjne);
  • Tel. kontaktowy: 91/ 56 22 001 wew. 112 i 115, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wszelkie kwestie dotyczące organizacji wyborów, obwodów głosowania, bezpłatnego transportu itp.).

WAŻNE! ZMIANA STAŁYCH OBWODÓW GŁOSOWANIA:

Postanowieniem nr 62/2023 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 30 maja 2023 r. gmina Chociwel została podzielona na 9 stałych obwodów głosowania:

Załącznik:

pdfPostanowienie nr 62/2023 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 30 maja 2023 r. - PDF166.82 KB KB

SZANOWNY MIESZKAŃCU SPRAWDŹ GDZIE POWINIENEŚ GŁOSOWAĆ!