Obsługa osób ze szczególnymi potrzebami

Uprzejmie informujemy, że przy schodach wejściowych do Urzędu Miejskiego w Chociwlu zainstalowany został dzwonek, który umożliwia poinformowanie koordynatora ds. dostępności o konieczności udzielenia pomocy dla osoby ze szczególnymi potrzebami. Jeżeli jesteś osobą, która „ze względu na swoje cechy zewnętrzne lub wewnętrzne, albo ze względu na okoliczności, w których się znajduje, musi podjąć dodatkowe działania lub zastosować dodatkowe środki w celu przezwyciężenia bariery aby uczestniczyć w różnych sferach życia na zasadzie równości z innymi osobami”, ten dzwonek jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy osoby ze szczególnymi potrzebami do kontaktu z koordynatorem ds. dostępności Urzędu Miejskiego w Chociwlu tel. 91 5622024 wew. 121, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W celu umówienia wizyty w Urzędzie Miejskim w Chociwlu koordynator udzieli wszelkiej możliwej pomocy osobom niepełnosprawnym w załatwieniu sprawy.