Dnia 30 września 2022 roku o godzinie 16:30 w świetlicy miejskiej w hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu, ul. Henryka Dąbrowskiego 15, odbędzie się wspólne posiedzenie komisji stałych Rady Miejskiej w Chociwlu w trybie hybrydowym. Proponowany porządek wspólnego posiedzenia stałych Komisji Rady Miejskiej w Chociwlu:

 1. Otwarcie i stwierdzenie kworum stałych komisji Rady Miejskiej w Chociwlu.
 2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
 3. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie zmian budżetu Gminy Chociwel na 2022 rok.
 4. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Chociwel.
 5. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie określenia tygodniowego obowiązku wymiaru godzin zajęć dla niektórych nauczycieli.
 6. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie przyjęcia programu profilaktyki i wczesnego wykrywania wad wzroku i słuchu wśród dzieci wczesnoszkolnych w gminie Chociwel na lata 2022-2026.
 7. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie przyjęcia zadania zarządzania drogami powiatowymi.
 8. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych.
 9. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych.
 10. Komunikaty i sprawy różne.
 11. Zamknięcie posiedzenia.

Mieszkańcy i Sołtysi Gminy Chociwel wyrażający chęć udziału w posiedzeniu komisji w trybie hybrydowym (tj. stacjonarnie lub on-line) winni dokonać zgłoszenia uczestnictwa do dnia 29.09.2022 r. do godz. 15:00 za pośrednictwem e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośredniego zgłoszenia pisemnego w Urzędzie Miejskim w Chociwlu w biurze obsługi rady pokój 25.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Robert Kawa