Dane teleadresowe:

ul. Armii Krajowej 52,
73-120 Chociwel

Telefon: +48 91 56 22 001
Faks: +48 91 56 22 076

Dane NIP: GMINA CHOCIWELDane REGON: GMINA CHOCIWEL

Godziny pracy Urzędu

poniedziałek: 8:00 - 16:00,
wtorek - czwartek: 7:00 - 15:00,
piątek: 6:00 - 14:00
Kasa Urzędu czynna 8:00 - 13:30

Burmistrz Chociwla przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach 15:00 - 16:15, jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy Burmistrz Chociwla przyjmuje następnego dnia roboczego oraz w każdą środę w godzinach 10:00 - 12:00.

Samodzielne stanowiska pracy:

Lp.Nazwa stanowiskaImię i nazwisko urzędnikatelefone-mail
1.Sekretarz GminyEdyta Nowickaw. 112Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody OsobisteSylwia Lewandowskaw. 113Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.Podinspektor ds. gospodarki mieszkaniowo-lokalowej, dróg i energetykiSylwia Rusinw.115Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.Kierownik Referatu rolno środowiskowego, budownictwa i nieruchomośc i zamówień publicznychTeresa Kozańw.123Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.Stanowisko pracy ds. organizacyjnych i obsługi sekretariatuMagdalena Rucińskatel. 915622024, 915622001, 915622161 w.104Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.Stanowisko pracy ds.działalności gospodarczej, organizacje pozarządowe, zdrowie i dział. AAAgnieszka Piotrowskaw.113Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.Stanowisko pracy ds. kadr i cmentarzy komunalnych Gminy ChociwelBeata Przybyław.107Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8.Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami gminnymiAleksandra Skupinw.121Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9.Stanowisko pracy ds. gospodarowania odpadami komunalnymi, oświatyAgnieszka Karcewiczw.223Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10.Stanowisko pracy ds. inwestycji i zagospodarowania przestrzennego, urzędnik wyborczyZofia Chmielewskaw.114Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11.Stanowisko pracy ds. obronnych, obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, OSP, informatyzacji i pozyskiwania środków zewnetrznychRobert Rusinw.116Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12.Stanowisko pracy ds. obsługi organów GminyMagdalena Wilkw.125Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13.Stanowisko pracy ds. ochrony środowiska, leśnictwa, gospodarki wodnejJoanna Chmielewskaw.221Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14.Stanowisko pracy ds. sportu i rekreacji, hala widowiskowo-sportowa. Chociwelski Informator SamorządowyDaniel Wieczorkiewicz915791129Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Finansowy:

NrStanowisko pracyImię i nazwiskotele-mail
1.Skarbnik GminyJanina Sarneckaw.102Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej organuKarolina Wróblewicz,w.124Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej jednostki – Urząd Miejski

Karolina Mireńczuk

Zastepstwo pełni

Krzysztofa Staniszewska

w.224

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowejMałgorzata Klimaszewskaw.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłatAgata Szymczykw.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.Stanowisko pracy ds. płac i rozliczeńEwa Janusw.324Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.Stanowisko pracy ds. spraw obsługi kasowejMagdalena Łacinnikw.103Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8.Stanowisko pracy ds. księgowania i windykacji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i mandatów Straży MiejskiejAnna Dolińskaw.323Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9.Stanowisko pracy ds. ewidencji, rozliczeń i konsolidacji VAT GminyMagdalena Dowejkow.325Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.