List Burmistrza Chociwla z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowna Pani Dyrektor Nauczyciele i Wychowawcy, Uczniowie i Rodzice kończy się rok szkolny 2020/2021, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynają się wakacje, okres wypoczynku, ale także zbierania siły na kolejny rok szkolny.
Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, składam serdeczne podziękowania za codzienny trud, twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą, za zaangażowanie i wytrwałość w tworzeniu właściwych warunków do nauki i pracy. Niech osiągnięcia i godna postawa wychowanków będą nagrodą i zachętą do dalszego działania.
Drodzy Rodzice, składam gorące życzenia radości z działań na rzecz edukacji oraz wszelkiej pomyślności na przyszłe dni. Niech zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów.
Drodzy absolwenci, życzę Wam, abyście mądrze wykorzystali zdobytą w naszej szkole wiedzę i umiejętności, aby posłużyły Wam w realizacji życiowych planów i marzeń.
Drodzy uczniowie, wszystkim gratuluję osiągniętych wyników i sukcesów w nauce. Przed Wami upragnione wakacje. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Chociwla

Stanisław Szymczak