Ankieta dla mieszkańców

Nasza gmina jest członkiem Partnerstwa JST Powiatu Stargardzkiego, które obejmuje swym zasięgiem gminy: Stara Dąbrowa, Chociwel, Ińsko, Marianowo, Dobrzany, Suchań, Dolice.
W ramach Partnerstwa przygotowujemy obecnie strategię terytorialną, by móc wspólnie starać się o środki na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.
Dlatego bardzo proszę Was o wypełnienie tej krótkiej ankiety, której wyniki pozwolą poznać Wasze opinie o miejscu w którym żyjecie. Dzięki udzielonym odpowiedziom poznamy poziom zadowolenia z usług publicznych oraz zdiagnozujemy potrzeby mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa.
Wasze zdanie będzie wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwoli ono lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych.
Wierzymy, że realizacja strategii rozwoju przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Burmistrz Chociwla

Stanisław Szymczak

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna w dniach: 16-31 stycznia 2023 r. Raport z przeprowadzonego badania zostanie przedstawiony publicznie w formie zbiorczego raportu.

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vvzyjdjov7uzj7wcg2wzmq3j

 

Klauzula informacyjna (pdf, 232KB)