04.08.2016

V Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla

Dnia 29 lipca b.r na boisku ORLIK w Chociwlu odbył się V Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn, łącznie 72 zawodników. Turniej rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 20:00 oficjalnym otwarciem którego, dokonał Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy z których dwie pierwsze z najlepszym bilansem punktowym awansowały do półfinału. W półfinale spotkały się drużyny Usługi Leśne Bytowo z Burmistrz Team, drugą parę tworzyły Topol Starzyce i Bad Boys Chociwel. Po zaciętych półfinałach, w meczu o 3 miejsce zagrały Burmistrz Team oraz Topol Starzyce. Dzięki zwycięstwu 2:0 nad Burmistrz Team, 3 miejsce zajęła drużyna Topol Starzyce. W finale zagrały drużyny Bad Boys Chociwel i Usługi Leśne Bytowo. Zwycięzcą V Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla została drużyna Bad Boys Chociwel, pokonując po bardzo emocjonującym meczu, 1:0 zespół z Bytowa.

Kolejność drużyn w turnieju:

I miejsce – Bad Boys Chociwel

II miejsce – Usługi Leśne Bytowo

III miejsce – Topol Starzyce

IV miejsce – Burmistrz Team

W turnieju zagrały jeszcze drużyny SKS Bród, Scanbet, Marianowo, FC Czubki.

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Chociwla. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Jodłowski a najlepszym bramkarzem wybrany został Dominik Markiewicz. Turniej zakończył się o godzinie 23:30 tradycyjną kiełbaską z grilla.

Serdeczne podziękowania za sprawny przebieg turnieju dla Jarosława Jaszczuka, głównego sędziego turnieju. Za pomoc i nadzór nad całością turnieju podziękowania dla Janusza Borysa i Piotra Zaborowskiego.

Zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję nocnego turnieju.

V Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla - Galeria zdjęć