04.01.2016

"Żonaci" - "Kawalerowie" 2016

Mecz zakończył się wygraną "Kawalerów" 7:6 , do przerwy wynik byl 3;2 dla "Kawalerów". Pierwszą bramkę w Nowym 2016 Roku zdobył zawodnik drużyny "Żonatych" Piotr Szymczak w 3 minucie meczu

Bramki dla drużyny "Kawalerów" zdobyli: Krystian Sosna w 9 min, Tomasz Jażwiński w 7, 52,60 min., Damian Wieliczko  56 min, Kordian Kalinowski  56 min,  Krystian Guściora  28 min

Bramki  dla drużyny "Zonatych" zdobyli: Piotr Szymczak  3 min,, Marcin Hyriak  48,54, min, Mariusz Gąsiorowski 15 min, Piotr Stolarczyk  35,36 min..

Nadmienaim, że w drużynie "Żonatych" zagrał długoletni zawodnik , następnie przez ponad dwadzieści lat Prezes klubu,a obecnie Burmistrz Chociwla Pan Stanisław Szymczak.

Składy druzyn przedstawiały się nastepująco.

"Zonaci": Piotr Stolarczyk, Romuald Mastalski, Adam Walles, Tomasz Szymczak, Stanisław Szymczak, Mariusz Gąsiorowski, Krystian Smolarek, Marcin Hyriak, Piotr Szymczak.

"Kawalerowie": Damian Wieliczko, Krystian Sosna, Krystian Guściora, Kordian Kalinowski, Adam Omelaniuk, Michał Roguski, Bartosz Rusin, Tomasz Jażwiński, Tomasz Salak.

Tradycyjnie mecz odbył się w sprtowej i przyjażnej atmosferze.