03.08.2015

IV Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla

Dnia 31 lipca b.r na boisku ORLIK w Chociwlu odbył się IV Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla. Udział wzięło 7 drużyn, łącznie 68 zawodników. Turniej rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 19:00 oficjalnym otwarciem którego, dokonał Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak.  Zespoły zostały podzielone na dwie grupy z których dwie pierwsze z najlepszym bilansem punktowym awansowały do półfinału. W półfinale spotkały się drużyny Usługi Leśne Bytowo z Team Chociwel, drugą parę tworzyły Radowia Radowo Małe i Tygrysy. W finale zagrały Team Chociwel i Radowia Radowo Małe. Ostatecznie zwycięzcą IV Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla została drużyna Team Chociwel.

VII miejsce – Patelnia

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Chociwla Stanisława Szymczaka. Królem strzelców turnieju został Dariusz Mętel z Radowii Radowo Małe, najlepszym bramkarzem wybrany został Sławomir Czekała z Teamu Chociwel. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Romuald Mastalski. Statuetkę ufundowaną przez V-ce Prezesa LKS „Piast” Chociwel dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Ireneusz Kulig z Radowii Radowo Małe. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz medale. Turniej zakończył się o 23:30 tradycyjną kiełbaską z grilla.

Serdeczne podziękowania za sprawny przebieg turnieju dla Jarosława Jaszczuka, głównego sędziego turnieju. Za pomoc i nadzór nad całością turnieju podziękowania i słowa uznania dla Romualda Mastalskiego, Janusza Borysa oraz Waldemara Ślusarczyka.

Zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję nocnego turnieju.