25.02.2008

Turniej brydżowy w Chociwlu

23 lutego 2008 r. w hali widowiskowo - sportowej w Chociwlu odbył się Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chociwlu. Organizatorem turnieju był Zarząd Koła Emerytów i Rencistów w Chociwlu. W turnieju wzięło udział blisko stu zawodników przybyłych ze Stargardu, Szczecina, Świnoujścia, Szczecinka, Łobza, Goleniowa, Nowogardu, Choszczna i innych miejscowości.

Zwycięzcą Turnieju została para ze Stargardu Ryszard Pawłowski - Marek Żakowicz, którzy otrzymali puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz nagrodę rzeczową. I miejsce zajęła również para ze Stargardu Andrzej Dębowski – Jerzy Sadowski, którzy otrzymali puchar Posła Sławomira Preissa. III miejsce zdobyła para Lechosław Błaziński – Julian Pisarek, którzy otrzymali puchar Zarządu Koła Emerytów i Rencistów w Chociwlu. Najlepszymi zawodnikami z Chociwla okazała się para Adam Gumny – Piotr Niemkowicz, otrzymali oni puchar Burmistrza Chociwla.