Dziś jest: Czwartek 27 lipca 2017, imieniny: Julii i Natalii
23.06.2014

Dzień Przedszkolaka w punkcie przedszkolnym w Kamiennym Moście

16 czerwca 2014 roku, dzięki projektowi realizowanemu ze środków Unii Europejskiej oraz zaangażowaniu wychowawczyń  zorganizowany został  wyjazd dla przedszkolaków i ich rodziców do Wolina i Międzyzdrojów.

Pierwszym przystankiem była wioska Słowian i Wikingów w Wolinie. Po magicznych zakamarkach wioski oprowadził wszystkich pan Łukasz. Dzieci mogły przymierzać słowiańskie stroje, spróbować swoich sił w walce wręcz, wcielić się w role pradawnych Wikingów i Słowian. Każda kolejna odwiedzana  chata otwierała przed przedszkolakami swoje tajemnice. Po części zwiedzającej dzieci miały okazję zregenerować swoje siły w słowiańskiej kuchni, gdzie zostały przyjęte przepysznym obiadem.

Po posiłku wycieczka udała się do miejscowości Międzyzdroje. Tam również przywitała przybyłych gości moc atrakcji: słynna aleja gwiazd, wesołe miasteczko, stragany z pamiątkami, ogromny plac zabaw i co najważniejsze plaża i morze. Słoneczna pogoda pozwoliła na moc szaleństw nad brzegiem naszego pięknego Bałtyku. Dzieci z nieukrywaną radością korzystały z kąpieli w morzu, a ich rodzice  z kąpieli słonecznych. 

DZIŚ PRZEDSZKOLAK JUTRO MĄDRY POLAK -  PUNKT PRZEDSZKOLNY W MIEJSCOWOŚCI KAMIENNY MOST W GMINIE CHOCIWEL

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄW RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO