Dziś jest: Czwartek 27 lipca 2017, imieniny: Julii i Natalii
11.12.2013

Mikołajki w punkcie przedszkolnym w Kamiennym Moście

Dnia 6 grudnia 2013 roku w punkcie przedszkolnym w Kamiennym Moście odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali  na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Zanim Mikołaj przystąpił do rozdawania prezentów,  dzieci powitały go świątecznymi piosenkami  i wierszykami.  Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment - rozdawanie prezentów! Dzieci otrzymały piękne puzzle oraz słodycze. Następnie przedszkolaki podziękowały za prezenty i pożegnały Mikołaja. 

 

Mikołajkowa wizyta w Domu Chleba w Marianowie 10.12.2013

 

Jednym z  mikołajkowych prezentów dla przedszkolaków z PP w Kamiennym Moście była wycieczka do Domu Chleba w Marianowie.  Dzieci własnoręcznie wykonywały ciasteczka świąteczne z różnych rodzajów ciast, wałkowały, wycinały, zdobiły a na koniec próbowały własnych wypieków. Każdy z przedszkolaków przygotował paczuszkę pysznych świątecznych ciasteczek dla swoich rodziców.

 

          

Projekt „Dziś przedszkolak jutro mądry Polak – punkt przedszkolny w miejscowości Kamienny Most w Gminie Chociwel

realizowany jest  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.