Dziś jest: Czwartek 27 lipca 2017, imieniny: Julii i Natalii
09.09.2013

Rozpoczęcie roku szkolnego w punkcie przedszkolnym w Kamiennym Moście

03 września 2013 roku  miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014  w punkcie przedszkolnym w Kamiennym Moście, funkcjonującym w ramach  projektu „Dziś przedszkolak jutro mądry Polak -  punkt przedszkolny w miejscowości Kamienny Most w Gminie Chociwel”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego obecna była Burmistrz Chociwla Ewa Ludwińska, koordynator projektu oraz rodzice wraz z swoimi pociechami. Po krótkim przemówieniu  Burmistrz Chociwla próg swojej krainy zabaw przekroczyły dzieci, których powitały lalki, samochody i wiele różnych zabawek. Swój pierwszy dzień w przedszkolu dzieci rozpoczęły słodkim poczęstunkiem, po którym po raz pierwszy rozstali się z rodzicami, a pozostali w sali już pod opieką wychowawców Pani Agnieszki Knafel i Sylwii Lubasińskiej.

 

 

Projekt „Dziś przedszkolak jutro mądry Polak – punkt przedszkolny w miejscowości Kamienny Most w Gminie Chociwel

realizowany jest  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.