Dziś jest: Sobota 24 czerwca 2017, imieniny: Jana i Danuty
05.12.2016

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA CHOCIWLA

3 grudnia o godzinie 10:00 odbył się mikołajkowy turniej piłki nożnej dla uczniów klas 4 – 6 ze szkoły podstawowej o puchar Burmistrza Chociwla. Turniej zakładał występy zespołów mieszanych, w składach 5 osobowych tj. 4 zawodników i bramkarz. Do rywalizacji zgłosiły się 4 zespoły. W rywalizacji wzięły udział zespoły FC Trole, Korona Widelce, FC Kartofle, KS United.

Mecze rozgrywane były każdy z każdym, 2 x 5 minut. Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce grały w wielkim finale, pozostałe dwie grały o 3 miejsce. W meczu o 3 miejsce FC Trole pokonały FC Kartofle 4 do 0. W wielkim finale mikołajkowego turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza spotkały się drużyny Korona Widelce oraz KS United. Po bardzo emocjonującym meczu zwyciężyła ekipa Korony Widelce pokonując przeciwników 3 do 1. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Błażej Szymczak, a najlepszym bramkarzem Olaf Nalewski. Drużyny biorące udział otrzymały dyplomy a każdy z zawodników otrzymał od Św. Mikołaja specjalne paczki wręczone przez Burmistrza Chociwla Pana Stanisława Szymczaka.
Serdecznie podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla nauczycieli Wychowania Fizycznego z Zespołu Placówek Oświatowych. Sędzią głównym zawodów był Pan Jarosław Jaszczuk a sędzią technicznym był Pan Janusz Borys.
Po turnieju, od godziny 13:00 dla najmłodszych mieszkańców Chociwla św. Mikołaj zapewnił występ teatralny a także miły podarunek.

Pozostałe zdjęcia - zobacz!!!