Dziś jest: Niedziela 23 kwietnia 2017, imieniny: Jerzego i Wojciecha
Konkurs fotograficzny nadal trwa!!!
30.05.2007

Nasi strażacy na zawodach

Bez wielkich sukcesów zakończył się udział naszych strażaków w międzygminnych zawodach sportowo- pożarniczych, które odbyły się 26 maja w Ińsku. W zawodach udział wzięli strażacy z OSP Bród, Chociwel, Długie i Lisowo.

czytaj więcej »

22.05.2007

Dzień Godności

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” to motto zorganizowanego przez Towarzystwo Walki z Kalectwem w Chociwlu Dnia Godności.

czytaj więcej »

21.05.2007

Wspólny wyjazd do Przelewic

W dniu 19 maja grupa Emerytów i Rencistów wraz z gromadą zuchów i ich druhnami Elżbietą Bieniasz i Marzeną Dylik I Gromady Zuchów „Nieustraszone Bractwo” w Chociwlu udali się na wspólny wyjazd do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Wyjazd był zorganizowany z okazji Światowego Dnia Inwalidy i Obietnicy Zuchowej.

czytaj więcej »

21.05.2007

II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Młodziczek

W dniach 17 - 20 maja  w Chociwlu odbył się II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Młodziczek. Organizatorami tego turnieju byli UKS Piast Junior Chociwel, Urząd Miejski w Chociwlu, Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej.

czytaj więcej »

21.05.2007

III POWIATOWY TYDZIEŃ WALKI Z RAKIEM

17 maja w ramach III Powiatowego tygodnia walki z rakiem w Chociwlu odbył się przemarsz ulicami miasta, prelekcje” Profilaktyka przeciwnowotworowa, głównie raka piersi”, „Rak to też choroba- należy mu przeciwdziałać, można też z nim wygrać”.

czytaj więcej »

10.05.2007

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dzisiaj w hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt organizowany przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie.

czytaj więcej »

10.05.2007

Zagadka grobu z okresu wojny wyjaśniona

W lesie w pobliżu Karkowa znajduje się grób żołnierski z okresu II wojny światowej. Do dnia dzisiejszego był grobem bezimiennym.

czytaj więcej »

10.05.2007

Dzień Zwycięstwa

Z okazji Dnia Zwycięstwa delegacja przedstawicieli Gminy, Związku Kombatantów i harcerzy złożyła kwiaty pod pomnikiem żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

czytaj więcej »

07.05.2007

Majówka w Gminie Chociwel

Podczas długiego kwietniowo-majowego weekendu w Chociwlu odbyło się szereg imprez rozrywkowych, świętowali także strażacy OSP z okazji Dnia Strażaka.

czytaj więcej »

18.04.2007

Jedyna i niepowtarzalna wystawa fotografii poświęconej Janowi Pawłowi II

W dniach od 17 kwietnia do 5 maja 2007 roku, dzięki operatywności księdza proboszcza Krzysztofa Musiałka oraz pomocy burmistrza Chociwla pani Ewy Ludwińskiej, możemy zobaczyć przepiękne, duże zdjęcia autorstwa Arturo Mari i Adama  Bujaka  poświęcone pontyfikatowi  Jana Pawła  II.  Zapraszamy  do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!!!

czytaj więcej »

21.03.2007

Turniej piłki ręcznej dziewcząt

17 marca w hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu odbył się turniej piłki ręcznej w ramach mistrzostw województwa. W turnieju uczestniczyły drużyny Chociwla, Koszalina, Nowogardu, Łącznościowca i trzy zespoły Kusego.

czytaj więcej »

21.03.2007

Nasze panie w Prenzlau

 10 marca przedstawicielki Koła Aktywnych Kobiet z Kani uczestniczyły w wystawie rękodzieła zorganizowanej przez Interessengemeinschaft Frauen Prenzlau e.V.

czytaj więcej »

09.03.2007

Spędź Dzień Kobiet na sportowo

Pod takim hasłem mieszkanki naszej Gminy rywalizowały na hali sportowej w dniu swojego święta. 8 marca o godzinie 17:30 rywalizację rozpoczęło 9 drużyn żeńskich. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem Panowie z TKKF „Przełaj” przygotowali wspaniałe konkurencje, wśród których najwięcej emocji wzbudził rzut piłką lekarską i podskoki na piłce rehabilitacyjnej.

czytaj więcej »

05.03.2007

Turniej im. Mikołaja Kaczemby

W niedzielę 4 marca w hali widowiskowo - sportowej w Chociwlu odbył się VII Turniej tenisa stołowego im Mikołaja Kaczemby.

czytaj więcej »

05.03.2007

LIGA HALOWA ZAKOŃCZONA

W sobotę, 3 marca odbyła się ostatnia (14) kolejka Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, którą zorganizowano na naszej hali sportowej.

czytaj więcej »