Dziś jest: Czwartek 27 lipca 2017, imieniny: Julii i Natalii
25.06.2009

Moje gimnazjum- moja szansa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie ogłosił konkurs w ramach Priorytetu IX, Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych, Kuratorium Oświaty w Szczecinie zainicjowało regionalny projekt edukacyjny poświęcony uczniom gimnazjów z terenów wiejskich i małych miast (gminy wiejskie i miejskie do 10 tys. mieszkańców)

czytaj więcej »

22.06.2009

Nabór na stanowiska koordynatora, asystenta i pracownika obsługi finansowo-księgowej w ramach projektu POKL

Burmistrz Chociwla ogłasza nabór na stanowiska koordynatora projektu, asystenta oraz pracownika obsługi finansowo-księgowej projektu pod nazwą :

WCZESNA EDUKACJA DROGĄ DO SUKCESU – OTWARCIE PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W MIEJSCOWOŚCI KANIA W GMINIE CHOCIWEL”

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄW RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

czytaj więcej »

03.06.2009

Gigantyczny sukces plastyczny - ciąg dalszy

29 maja 2009r. WERONIKA NIŻAŁOWSKA z kl. V b Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu jako zwyciężczyni półfinału w Szczecinie reprezentowała Region Zachodniopomorski i Lubuski podczas X jubileuszowego finału Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: „ZIEMIA GIGANTÓW 2009”, który odbył się w Muzeum Geologicznym w Warszawie.

czytaj więcej »

01.06.2009

Chociwelska Wiosna

Zawody wędkarskie dla dzieci i dorosłych, występy zespołów Big Day, Sprint Band, V.I.N.O. i Malibu, kapeli RETRO, Turniej Wsi, występy dzieci naszych szkół , Strong Man i wiele innych atrakcji było na tegorocznej „Chociwelskiej Wiośnie”, która odbyła się w dniach 30 i 31 maja. Razem z nami bawili się goście z partnerskiej Gminy Wackerow z Burmistrzem Manfredem Heringiem. Swoją obecnością zaszczycili nas Poseł na Sejm RP Sławomir Preiss, Starosta Stargardzki Waldemar Gil, Wójt Gminy Marianowo Elżbieta Rink, Burmistrz Suchania Stanisława Bodnar

czytaj więcej »

27.05.2009

V Powiatowy Tydzień Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia

26 maja w ramach obchodów V Powiatowego Tygodnia Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia odbyły się prelekcje w Zespole Szkół w Kamiennym Moście na temat zdrowego stylu życia, "cyber przemocy”, jej wielostronnych zagrożeniach idących droga współczesnej sieci internetowej, zachowania po spożyciu alkoholu i środków psychoaktywnych w trakcie jazdy samochodem, w Zespole Placówek Oświatowych w Chociwlu dla uczniów z gimnazjum o zdrowym odżywianiu oraz w holu hali widowiskowo-sportowej prelekcja na temat profilaktyki bólu kręgosłupa oraz pokaz chodzenia z kijkami NORDIC WALKING.

czytaj więcej »

26.05.2009

Zespół Szkół w Kamiennym Moście uczestnikiem międzynarodowego zjazdu młodzieży - ONE EUROPE

W dniach 15.05.-17.05.2009 uczniowie Zespołu Szkół w Kamiennym Moście, jako jedyni w całym powiecie stargardzkim, uczestniczyli w międzynarodowym programie spotkań młodzieży „One Europe II – Żyjemy w Europie i budujemy przyszłość”.

czytaj więcej »

23.05.2009

Dzień godności

W dniu 22 maja br. w hali widowiskowo – sportowej w Chociwlu odbyła się integracyjna impreza „Dzień Godności”. Była to ósma edycja imprezy, zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem wraz z Gimnazjum w Chociwlu.

czytaj więcej »

19.05.2009

Chociwelska Wiosna 2009

W tym roku "Chociwelska Wiosna" odbędzie się w  dniach 30 - 31 maja na Stadionie Miejskim w Chociwlu. Poniżej do pobrania  program imprezy:

"Chociwelska Wiosna 2009" - program

czytaj więcej »

12.05.2009

VIII edycja "Programu Stypendiów Pomocowych 2009/2010"

Nabór kandydatów na stypendystów przeprowadzony zostanie wg zasad określonych w „Regulaminie przyznawania i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2009/2010 ( Segment IA).

czytaj więcej »

07.05.2009

Konkurs plastyczny "Ziemia Gigantów 2009" - wręczenie nagród

05 maja 2009r. w siedzibie Państwowego Instytutu Geologii Oddział w Szczecinie odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem: "ZIEMIA GIGANTÓW 2009".

czytaj więcej »

06.05.2009

"Żyjemy w Europie" - mówi młodzież z Zespołu Szkół w Kamiennym Moście

W dniach 15.05.-17.05.2009 reprezentacja piętnastu uczniów z Zespołu Szkół w Kamiennym Moście wraz z opiekunami weźmie udział w międzynarodowym programie spotkań młodzieży „One Europe II - Żyjemy w Europie i budujemy jej przyszłość”, który odbędzie się w Niemczech, w nadmorskiej miejscowości Prora.

czytaj więcej »

06.05.2009

Integracja społeczna w powiecie stargardzkim - projekt M-GOPS ogłoszenie nr 2

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chociwlu poszukuje specjalistów i firm do przeprowadzenia szkoleń związanych z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFS w celu przygotowania do zawodu opiekunki środowiskowej obejmujący:

czytaj więcej »

05.05.2009

Konferencja w Zespole Szkół w Kamiennym Moście

30 kwietnia 2009r w Zespole Szkół w Kamiennym Moście odbyła się  uroczysta konferencja inaugurująca działalność „Młodzieżowego Centrum Kariery”. 

czytaj więcej »

04.05.2009

Dzień Strażaka

 W sobotę 2 maja w Brodzie odbywały się uroczystości związane z obchodami Dnia Strażaka. Gospodarzem i głównym organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Brodzie. W święcie udział wzięły jednostki OSP z Brodu, Chociwla, Długiego, Lisowa oraz z zaprzyjaźnionej Gminy Wackerow z Burmistrzem Manfredem Heringiem na czele.

czytaj więcej »

29.04.2009

Konferencja w Zespole Szkół w Kamiennym Moście

W dniu 30.04.2009r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół w Kamiennym Moście ( sala łowiecka ) odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca działalność Młodzieżowego Centrum Kariery Zawodowej.

czytaj więcej »