Dziś jest: Czwartek 27 lipca 2017, imieniny: Julii i Natalii
20.03.2017

DZIEŃ KOBIET PO DNIU KOBIET 2017

W dniu 8.03.2017 roku w Hali Widowiskowo - Sportowej w Chociwlu spotkały się Panie z całej gminy Chociwel  na "Dniu Kobiet po Dniu Kobiet". Burmistrz Chociwla  Stanisław Szymczak wraz ze Starostą Stargardzkim Ireneuszem Rogowskim i Oficerem Prasowym Komendy Powiatowej Policji Łukaszem Famulskim powitali uroczyście wszystkie Panie symbolicznie wręczając kwiatek. Po krótkich prelekcjach Pana Łukasza Framulskiego o oszustwach i Pani Anny Tomczyk o rehabilitacjach na terenie naszej gminy rozpoczął się występ kabaretu "BUmelant".

czytaj więcej »

20.03.2017

Wizyta Sołtysek w TWOIM RADIU

Z okazji przypadającego 11 marca, DNIA SOŁTYSA odbyła się audycja w stargardzkim radio, przybliżająca zadania i problemy, z którymi na  co dzień zmagają się sołtysi. Do studia zostały zaproszone Sołtyski z naszej gminy: Pani Arleta Pietraszewska- Sołtys Starzyce, Edyta Wachowicz- Sołtys Lisowo i Elżbieta Wójcik- Sołtys Kania.

czytaj więcej »

20.03.2017

II CHARYTATYWNY BAL SOŁTYSA

Dnia 25 lutego 2017 roku zorganizowana przy współpracy z Radą Rodziców przy ZPO w Chociwlu i Caritasem odbyła się II edycja Charytatywnego Balu Sołtysa. Tematem przewodnim balu był Dziki Zachód. My, Sołtyski przygotowałyśmy pokaz tańca country, w podziękowaniu dla darczyńców.  W pięknie przystrojonej sali w Impulsie witałyśmy licznie przybyłych na imprezę gości.

czytaj więcej »

15.03.2017

Nabór kandydatów na członków zespołu ds. wspierania inicjatyw lokalnych w Gminie Chociwel

Nabór kandydatów na członków zespołu ds. wspierania inicjatyw lokalnych w Gminie Chociwel - informacja i regulamin - POBIERZ Formularz zgłoszenia - POBIERZ

czytaj więcej »

13.03.2017

Mili goście w naszej szkole

Tuż przed feriami zimowymi w naszej szkole corocznie odbywają się apele promujące bezpieczne zachowania dzieci i młodzieży w czasie wolnym od zajęć. W tym roku oprócz występów uczniów klas „0” i 5 c oraz rozdania nagród w konkursach, na apelu pojawili się niespodziewani goście. Do naszej szkoły przybyli policjanci – przewodnicy psów służbowych z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie wraz z podopiecznym, owczarkiem belgijskim wabiącym się Ergo. Przed pokazem umiejętności Erga pogadankę o bezpiecznym wypoczynku z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci wygłosił aspirant Krzysztof Kasprzak.

czytaj więcej »

10.03.2017

Spotkanie w sprawie Dnia Olimpijczyka i OSP

W dniu 08 marca Burmistrz Chociwla, Stanisław Szymczak spotkał się z Panem Stanisławem Kopciem, Prezesem Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej, jednocześnie członkiem Prezydium Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Tematy spotkania: Gminny Dzień Olimpijczyka w Chociwlu oraz bieżące sprawy dotyczące Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie.

czytaj więcej »

10.03.2017

Warsztaty edukacyjne poświęcone metodologii tworzenia wniosków z tytułu inicjatywy lokalnej

Dnia  07 marca odbyły się  warsztaty edukacyjne poświęcone metodologii tworzenia wniosków z tytułu inicjatywy lokalnej oraz nowo-obowiązującym wzorom druków ofert, umów i sprawozdań w zakresie zlecania zadań publicznych organizacjom pozarządowym. W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych, ZPO, sołectw oraz Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak. Spotkanie prowadziły Panie: Agata Szewczyk i Paulina Kelm z fundacji ROEFS z Koszalina.

czytaj więcej »

09.03.2017

Happening w Chociwlu

14 luty to nie tylko Dzień Zakochanych, to również Światowy Dzień Chorych na Padaczkę. W tym dniu uczniowie ze Szkolnego Koła „Caritas” wraz z opiekunkami p. Renatą Binkowską i Anną Baran, ubrane w koszulki z napisem „Zauważ mnie” przygotowały happening z okazji obchodzonego w naszej gminie Dnia Chorych na Padaczkę.

czytaj więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9  [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 119   następne »