sztab_wośp-medal

25. Finał to niemały jubileusz powstania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - ćwierć wieku. Z tej okazji wręczone zostały pamiątkowe srebrne medale wybite przez Mennicę Narodową. Wśród nagrodzonych pamiątkowymi medalami znaleźli się m.in: sponsorzy, darczyńcy, przyjaciele Fundacji, przedstawiciele mediów oraz przedstawiciele sztabów,  w tym Sztab z Chociwla.

"Można Orkiestry nie lubić, ale nie można jej nie zauważyć. 25 Finałów, to 25 lat wspierania polskiej medycyny. Żaden zakup nie mógłby być możliwy, gdyby nie darczyńcy, sponsorzy, przyjaciele Orkiestry i my doskonale sobie z tego zdajemy sprawę. Chcielibyśmy w szczególny sposób podziękować i wyróżnić najbardziej zaangażowanych w działania Fundacji wręczając im symboliczne medale" - mówi Jerzy Owsiak - prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Medal wraz z certyfikatem dla naszego Sztabu to również podziękowanie dla wszystkich mieszkańców, osób, które czynnie włączyły się w tą ogólnopolską akcję charytatywną. Dziękuję , że jesteście z nam!

Szef Sztabu WOŚP w Chociwlu

Jerzy Falkowski