Dziś jest: Czwartek 23 marca 2017, imieniny: Feliksa i Pelagii
Uwaga konkurs fotograficzny !!!
09.06.2016

"Nasze rady na odpady"

Podczas tegorocznych obchodów Chociwelskiej Wiosny 2016 odbył się konkurs plastyczny pt. "Nasze rady na odpady". Organizatorem i sponsorem  wszystkich nagród w konkursie był Celowy Związek Gmin RXXI w Nowogardzie. Nagrodę główną  ROWER otrzymała Julia Dziakowicz.

 

czytaj więcej »

09.06.2016

Daliśmy wygrać innym....

Już po raz dziewiąty nasi uczniowie wzięli udział  w XVII edycji ogólnopolskiego i X polsko – litewskiego konkursu geologiczno – środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „ ZIEMIA W OKOWACH LODU” zorganizowanego przez Muzeum Geologiczne PIB w Warszawie.

czytaj więcej »

09.06.2016

Wyróżnienie dla Julii Dziakowicz

W dniu 01 czerwca 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Stargardzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „BEZPIECZNE WAKACJE 2016” zorganizowanego przez Powiat Stargardzki i Komendę Powiatową Policji w Stargardzie. Miło nam poinformować, że JULIA DZIAKOWICZ, uczennica klasy Va  ZPO w Chociwlu zdobyła WYRÓŻNIENIE .

czytaj więcej »

07.06.2016

Wyjazd uczniów gimnazjum do filharmonii

Kolejnymi uczestnikami projektu „Limuzy(n)ką do Filharmonii w Szczecinie” byli gimnazjaliści z Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu.  Podróż w towarzystwie animatorów, zwiedzanie budynku i koncert szkolny dostarczyły naszym gościom niezapomnianych wrażeń.?

czytaj więcej »

07.06.2016

Uroczystość wręczenia nagród

6.06.2016r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość wręczenia nagród dzieciom, które brały udział w konkursach na szczeblu krajowym. Na apelu obecni byli goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie z klas IV- VI.


czytaj więcej »

07.06.2016

Twoje Radio Cup - piłkarskie święto w Chociwlu

Drużyna Błękitnych Stargard wygrała turniej żaków - Twoje Radio Cup 2016! Drużyna Andrzeja Ziętkowskiego pokonała w finale Energetyk Junior Gryfino 3:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa Drawy Drawsko Pomorskie, a czwarte Arkonia Szczecin. W turnieju wzięło udzuał 10 drużyn z całego województwa zachodnipomorskiego i jedna z lubuskiego - Warta Gorzów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz Błękitnych - Rafał Kapuściński. Drużyna Piasta Chociwel okazała się bardzo gościnna i zajeła 10 miejsce w turnieju.

czytaj więcej »

07.06.2016

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

4 czerwca 2016 roku przy hali sportowej w Chociwlu odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Przy pięknej słonecznej pogodzie dzieci i rodzice mieli możliwość skorzystania z wielu przygotowanych atrakcji. Poniżej zdjęcia z imprezy.

czytaj więcej »

06.06.2016

Ćwiczenie "Rengade"

W dniach 7-9 czerwca 2016 roku odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza.  

czytaj więcej »

06.06.2016

VIII Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich

Gmina Chociwel przystąpiła do VIII Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich.  W ramach tygodnia sportu  w dniach 26 maja – 1 czerwca 2016 r odbędzie się XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin.

czytaj więcej »

02.06.2016

Burmistrz zachęca do głosowania na Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu - ,,Kolorowe Boiska"

Zwracam się do Państwa z prośbą o oddanie głosów na

Zespół Placówek Oświatowy w Chociwlu który bierze udział

w konkursie

 

,,KOLOROWE BOISKA"

 

http://www.koloroweboiska.pl/

 

czytaj więcej »

02.06.2016

Szczegółowy harmonogram przyjazdów i odjazdów autobusów na Rodzinny Piknik Profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka - 04.06.2016r

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych! Podczas imprezy CAŁKOWITĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ  za bezpieczeństwo dzieci  ponoszą RODZICE bądź DOROŚLI opiekunowie!  W tym dniu przejazd DLA OPIEKUNÓW w obie strony jest DARMOWY!

czytaj więcej »

01.06.2016

Soltysi Dla Gminy Chociwel

Drodzy Mieszkańcy Gminy Chociwel!!!   

Nasza akcja - społeczna zbiórka środków finansowych na zakup Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego odbywała się w trakcie trwania Chociwelskiej Wiosny 28-29 maja, na terenie stadionu miejskiego w Chociwlu. Pod zielonym namiotem, oferowałyśmy w sobotę do późnego wieczora, ciasta, pieczone przez wspaniałe mieszkanki naszych sołectw, działkowców z Ogródków Działkowych, rodziców z Rady Rodziców przy ZPO w Chociwlu.

czytaj więcej »