Dziś jest: Czwartek 23 marca 2017, imieniny: Feliksa i Pelagii
Uwaga konkurs fotograficzny !!!
20.10.2008

Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora

14 października Związek Emerytów i Rencistów w Chociwlu przy wsparciu  Urzędu Miejskiego zorganizował spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, będące już cykliczną imprezą, która odbywa się w Karkowie w „Hubertówce”.
 

czytaj więcej »

14.10.2008

Swego nie znacie, cudze chwalicie

Stowarzyszenie Most ku Przyszłości opracowało projekt pn. Fotomania. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Programu ,,Działaj Lokalnie VI”Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie ,,Serce Dzieciom” -LOG w Stargardzie Szczecińskim. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół w Kamiennym Moście 14 młodych ludzi poznaje tajniki fotografowania, obróbki zdjęć, aby na najlepszych fotografiach wybranych przez mieszkańców Kamiennego Mostu pokazać najciekawsze miejsca przyrodniczo- historyczne ich miejscowości.

czytaj więcej »

09.10.2008

Ognisko integracyjne w Chociwlu

Dnia 4 października na hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu odbyło się już po raz kolejny ognisko integracyjne. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście: poseł na Sejm RP Sławomir Preiss, starosta Powiatu Stargardzkiego Witold Ruciński, burmistrz Chociwla Ewa Ludwińska i jej zastępca Zbigniew Gruszczyński, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Zych, Ksiądz Tadeusz, Pastor Jacek Szymański, przedstawiciel Stowarzyszenia Diabetyków Józef Żelisko, Związku Emerytów i Rencistów Alicja Kluczek,   członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem w Warszawie Jerzy Kwiatosiński, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dzwonowie Joanna Tomczak wraz z uczestnikami WTZ, nauczycielka Renata Bińkowska (współorganizatorka) oraz prezes TWK w Chociwlu Andrzej Zieliński.

czytaj więcej »

29.09.2008

ZAPROSZENIE NA OGNISKO INTEGRACYJNE

POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z KALECTWEM W CHOCIWLU SERDECZNIE ZAPRASZA NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ  W RAMACH PROJEKTU DZIAŁAJ LOKALNIE VI

P.N. „OGNISKO INTEGRACYJNE”.

czytaj więcej »

29.09.2008

Powiatowy przegląd twórczości artystycznej Środowiskowych Ognisk Wychowawczych TPD

27 września w hali widowiskowo sportowej w Chociwlu odbył się integracyjny turniej rodzinny pod tytułem "Wielokulturowość w krajach Unii Europejskiej" w ramach przeglądu twórczości artystycznej Środowiskowych Ognisk Wychowawczych TPD. Udział wzięły ekipy z Chociwla, Krąpiela, Brodu, Strzyżna i Ulikowa. Awans do kolejnego etapu eliminacji uzyskały Bród i Krąpiel. 

czytaj więcej »

10.09.2008

Projekt "Integracja społeczna w powiecie stargardzkim"

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chociwlu realizuje element projektu systemowego „Integracja społeczna w powiecie stargardzkim”. Zajęcia w ramach tego programu  odbywają się  od 11 sierpnia 2008 r. do końca listopada 2008r.

czytaj więcej »

08.09.2008

Dożynki 2008

7 września przy kościele parafialnym w Chociwlu odbyły się Dożynki Gminne. Jak się bawiliśmy na dożynkach przedstawiają poniższe zdjęcia.

czytaj więcej »

08.09.2008

Rusza przyjmowanie wniosków do programu "Uczeń na wsi"

Program ten realizowany jest ze środków PFRON, a skierowany jest do uczniów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

czytaj więcej »

03.09.2008

Bezpłatne szkolenie

Stowarzyszenie „WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju w partnerstwie z
Funduszem Poręczeń Kredytowych w Stargardzie Szczecińskim Sp. z o.o.
zapraszają na:
bezpłatne szkolenie
EUROPEJSKIE CERTYFIKATY SZANSĄ NA AWANS”

czytaj więcej »

02.09.2008

Zapraszamy na dożynki gminne

Serdecznie zapraszamy na gminne dożynki, które odbędą się w niedzielę 7 września 2008r. przy Kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Chociwlu

czytaj więcej »

02.09.2008

Remont budynku szkoły

Zakończył się remont budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu. Dokonano  między innymi naprawy dachu, kominów, schodów wejściowych do budynku, wymieniono zniszczone okna, drzwi. Całość prac kosztowała ponad 100 tysięcy złotych.

czytaj więcej »

02.09.2008

Wycieczka integracyjna do Kołobrzegu

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem w Chociwlu zorganizowało 19 sierpnia br. wycieczkę integracyjną do Kołobrzegu, dla około 50 osób niepełnosprawnych, dzieci i opiekunów.

czytaj więcej »

26.08.2008

Pociąg do historii w Chociwlu

W dniach od 30 sierpnia do 03 września 2008 r. na terenie naszego miasta gości wystawa pod hasłem „Pociąg do historii” ulokowana w kolejowych wagonach.

czytaj więcej »

25.08.2008

Szansa na lepszą przyszłość

ZODR w Barzkowicach rozpoczął realizację projektu "Szansa na lepszą przyszłość". Partnerem projektu jest Koło Terenowe Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem w Chociwlu. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej »

05.08.2008

Obchody 60 - lecia klubu "Piast" Chociwel

W sobotę 9 sierpnia 2008 roku na stadionie miejskim w Chociwlu odbyły się uroczyste obchody 60 - lecia klubu piłkarskiego LKS "Piast" Chociwel.

czytaj więcej »